+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Гула Микола

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

19.06.24 р. знаходячись в районі виконання бойових завдань в м. Костянтинівка Донецької області, відчув нестерпний біль в правій частині нижньої щелепи, на обстеженні було виявлене новоутворення суглоба: велике експансивне мультилокулярне літичне ураження правої гілки, кута та задніх відділів тіла нижньої щелепи (розмірами 27х58х68 мм).
Микола мешканець Тернопільської області с. Городниця.Народився в дружній і люблячій родині, є старший брат.
Закінчив професійно-технічне училище в м. Скалат за спеціальністю бухгалтерія. Але за фахом так і не вдалося попрацювати.
До двадцяти років був орієнтований на спорт, займався футболом і виступав за команду «Городниця».
Потім змушений був шукати роботу за кордоном, тож поїхав до Італії й працював на виноробній фабриці різноробом.Півтора року до повномасштабного вторгнення працював водієм на аграрному підприємстві в Україні. 
Має другий шлюб. Від першого є син-підліток. 
З початком великої війни Микола чекав на повістку, розуміючи, що його мобілізують в перших рядах, оскільки має досвід строкової служби в прикордонних військах.Воював під Кліщіївкою. 
Дуже відкритий, щирий, приємний і тактовний чоловік.
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантату ендопротеза скронево-нижньощелепного суглоба з титану та суглобової ямки з РЕЕК (в комплекті з гвинтами для кріплення, 3 Д друком анатомічної моделі та хірургічними шаблонами).
Сума збору - 151 800,00 грн.
Допоможіть герою оплатити рахунок за реконструювання ураженого суглоба обличчя, відновлення втрачених функцій і покращення естетичної зовнішності. 

Made with