+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Кавун Вадим

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

12.06.24 при виконанні службових обов'язків біля н.п. Нововодяне Луганської області, внаслідок атаки російського дрона отримав мінно-вибухову травму: вогнепальне осколкове сліпе поранення лицьової частини черепа з дефектом м'яких тканин правої щоки та язика. Сліпе поранення правої половини обличчя з багатоуламковими переломами тіла нижньої щелепи, верхньої щелепи та виличної кістки справа зі зміщенням уламків. Перфорація барабанної перетинки, 95% втрата зору правого ока. Закрита черепно-мозкова травма. Забій головного мозку. Множинні сліпі непроникаючі поранення м'яких тканин грудей, пахової ділянки з наявністю металевих осколків, множинні сліпі поранення м'яких тканин лівого плеча, передпліччя та лівого стегна з наявністю металевих осколків. Сліпе поранення правого плеча з уламковим переломом нижньої третини правої плечової кістки з наявністю металевих осколків. Вогнепальні осколкові сліпі поранення обох кистей. 
Ускладнення: посттравматична невропатія правого променевого нерва.
Вадим народився в Житомирській області.Сирота. Має рідних брата та сестру. Брат воює з 2014 року, сестра навчається на педагога в університеті. 
У віці 6 років Вадима взяла під опіку сімʼя з Черкащини.Окрім нашого героя, сімʼя виховала ще 21 дитину, орієнтуючи їх на працелюбність та наполегливість у навчанні.
Вадим навчався у Львівському державному університеті імені Франка на юридичному факультеті. Разом з тим працював у правоохоронних органах. Але, зіткнувшись з корупцією в системі, розчарувався і залишив навчання в університеті.
Згодом, вирішив повʼязати життя з обороною країни. Пів року працював на військовому підприємстві юристом в Івано-Франківську. Побачив схеми, розкрадання коштів і звільнився. 
Заробляв тимчасовою роботою на будівництві. Мав підробітки.Любить роботу руками, дуже гарно майструє. Може подивитися на чиюсь роботу і відтворити один в один. Визначає себе інтровертованою особистістю.
Не одружений.
Воювати пішов 28 лютого 2024 року, підписавши контракт.
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованої пацієнтспецифічної орбітальної пластини з РЕЕК (в комплекті з гвинтами для кріплення, 3 Д друком анатомічної моделі).
Враховуючи невідкладність стану Вадима операція зі встановлення орбітальної пластини відбулася 11 липня 2024 р. під гарантії фонду. Хірургічне втручання пройшло вдало, герой одужує.
Збір триває.Сума збору 30 978,00 грн.
Допоможіть герою оплатити рахунок за реконструювання травми обличчя, відновлення втрачених функцій і покращення естетичної зовнішності після отриманих пошкоджень.

Made with