+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Кочубей Руслан

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

14.03.23 р. під час виконання бойових завдань в районі н.п. Червонопопівки (Луганський напрямок) отримав мінно-вибухову травму: вогнепальні осколкові сліпі поранення обличчя, багатоуламковий перелом тіла нижньої щелепи з наявністю кісткового дефекту тіла і множинних ізольованих кісткових фрагментів. Уламковий перелом правої гілки нижньої щелепи без зміщення уламків у фазі часткової консолідації. Дефект м'яких тканин підборідної та підщелепної ділянки, нижньої губи, травматична ампутація 46-33 зубів. Акубаротравма. Вогнепальні осколкові сліпі поранення грудної клітки праворуч.
Руслан народився та виріс в Харківській області. Був другою дитиною в сімʼї.Сформувався воїном завдяки своєму наполегливому характеру та бажанню бути захисником для мами. На хлопчика дуже вплинув той факт, що батько покинув маму з маленькими дітьми.
В школі обожнював інформатику, фізкультуру та любив майструвати руками, випалював картини на дошках лобзиком, творчий процес приносив хлопцю найбільше натхнення.Закінчив 9 класів школи й вступив до коледжу. З 8 класу до закінчення коледжу (5 років) займався баскетболом. 
Коли Руслану виповнилося 18 років пішов служити за контрактом у десантно-штурмову бригаду. Саме туди, куди він мріяв.Знаходився в зоні ООС.З початку повномасштабної війни був переведений на Донецький напрямок.
Захоплюється музикою та кіномистецтвом.
Завдання: оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнспецифічного імплантату нижньої щелепи з аутотрансплантатом (в комплекті з гвинтами для кріплення, 3Д друком анатомічної моделі, та хірургічними шаблонами)
Сума збору - 128 373,00 грн.
Допоможіть герою оплатити рахунок за реконструювання травми обличчя, відновлення втрачених функцій і покращення естетичної зовнішності після отриманих пошкоджень.

Made with