+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Павлюк Віктор

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

19.07.23 під час контрнаступу на Бахмутському напрямку отримав мінно-вибухову травму: множинне вогнепальне осколкове сліпе поранення правої інфраорбітної ділянки з вогнепальним багатоуламковим переломом стінок верхньощелепної пазухи та латеральної стінки орбіти, з наявністю сторонніх тіл правої щоки, правої підщелепної ділянки. Множинні сторонні тіла м'яких тканин підборіддя. Контузія n.Facialis dexter зі значною аксонопатією гілки m.Orbicularis oculi dexter. Множинне вогнепальне осколкове сліпе поранення верхньої та нижньої третини лівого плеча, з масивними дефектами м'яких тканин. Травматичне ураження лівого ліктьового нерва з порушенням функції провідності. Закрита черепно-мозкова травма. Струс головного мозку у вигляді церебро-астенічного та цефалгічного синдромів, лікворо-динамічних порушень, вегетативної дисфункції. Ангіопатія сітківки обох очей.   
Віктор народився на Рівненщині й мешкав там до 20 років.З 2004 році переїхав до Києва.У 2011 році закінчив аграрну академію (Національний університет біоресурсів і природокористування України), зооінженерний факультет. Працював робочим з різних професій, здебільшого на будівництві.З 2016 по 2019 рік проходив контрактну службу в ЗСУ, закінчив військову кафедру. Після звільнення знову працював на будівництві, як різнороб.
Одружений, має донечку 12 років і синочка 7 років.
Мобілізований в лютому 2023 року.Декілька місяців проходив навчання, після чого був направлений на Донбас. 
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованої орбітальної пластини з РЕЕК (в комплекті з гвинтами для кріплення та 3Д друком анатомічної моделі).
Сума збору 40 704,00 грн.
Допоможіть герою оплатити рахунок за реконструювання травми обличчя, відновлення втрачених функцій і покращення естетичної зовнішності після отриманих пошкоджень.

Made with