+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Захарченко Олександр

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

04.05.2024 під час бойових дій при виконанні службових обов'язків біля населенного пункта Уманське Покровського р-ну Донецької обл. внаслідок мінометного обстрілу отримав мінно-вибухову травму: вогнепальні осколкові сліпі поранення обличчя зліва з відкритим переломом стінок лівої гайморової пазухи, клиноподібної кістки, багатоуламковим переломом тіла нижньої щелепи зліва, з наявністю стороннього тіла в ділянці скронево-нижньощелепного суглоба, дрібних сторонніх тіл в м'яких тканинах обличчя. Розрив шкіри зовнішнього слухового проходу зліва, вогнепальні осколкові сліпі поранення грудної клітки справа та зліва, непоникаючі. Вогнепальне осколкове сліпе поранення лівого плеча з відкритим переломом нижньої третини лівої плечової кістки та верхньої третини лівої променевої кістки з дефектом м'яких тканин. Вогнепальне осколкове сліпе поранення м'яких тканин правого плеча. Вогнепальне осколкове сліпе поранення лівої стопи. 
Олександр народився у Маріуполі, але в ранньому дитинстві потрапив на Черкащину в с. Мала Бурімка Золотоноського району, де і прожив все життя. Закінчив Ржищівський будівельний технікум.Працював на будівництві, з облицювальними роботами. Здебільшого в Києві.Майстер з облицювальних та малярних робіт 5 розряду.
Брав участь в культурному житті села.Виступав з гуморесками, співав у хорі.
Веселий, оптимістично налаштований в будь-якій ситуації життя.Гарний тато двох дорослих донечок. Старша донька закінчила КНЕУ, на 7 вересня в неї мало б бути весілля. Молодша донька навчається в Таврійському університеті, та планує бути реабілітологом.Дружина - тренер з дзюдо, її вихованці здобули багато нагород в міжнародних та національних змаганнях.
Олександр був мобілізований 03.08.2022р.
Завдання — оплатити рахунок за індивідуалізований набір для реконструктивного металоостеосинтезу нижньої щелепи (в комплекті з гвинтами для кріплення та 3Д друком анатомічної моделі).
Враховуючи стан Олександра, хірургічне втручання з металоостеосинтезу відбулося 11.07.24, до закриття збору. Герой одужує.
Збір триває.
Сума збору - 26 456,00 грн.
Допоможіть герою оплатити рахунок за реконструювання травми обличчя, відновлення втрачених функцій і покращення естетичної зовнішності після отриманих пошкоджень.

Made with