+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


Друзі проєкту

Illustration

Міжнародний фонд «Відродження»

– одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, що з 1990-го року допомагає розвивати в Україні відкрите суспільство на основі демократичних цінностей. За час своєї діяльності Фонд підтримав близько 20 тисяч проектів на суму понад 350 мільйонів доларів США.

Перейти
Illustration

Ветеранський фонд "Після "Служби"

Сприяння українським ветеранам у досягненні успіху після служби. Охоплення практично всіх аспектів життя ветеранів: від психологічних проблем до реабілітації та оздоровлення, від пошуку роботи до професійної освіти.

Перейти
Illustration

Ucranianos en Alcala de Henares (Madrid)

Громадська організація «Українці Алкали» приймає активну участь у житті української діаспори на околицях Мадриду. Серед основних завдань - поширення та обмін інформацією про національну культуру, різні заходи, допомогу, навчання та найголовніше - популяризація української мови!

Перейти
Illustration

Благодійний фонд «Слава Україні»

офіційний партнер Верховної Ради України. Команда координує міжнародну гуманітарну допомогу, організовує її отримання та розподіл в пункті призначення.

Перейти
Illustration

LCF- груп

понад 10 років є лідером українського юридичного ринку. Команда юристів зі значним досвідом, глибоким знанням права та індустріальною спеціалізацією.

Перейти
Illustration

3ELO. Духмяна Майстерня Одягу

Український бренд жіночого одягу преміум класу з найякісніших європейських тканин, оздоблений унікальною вишивкою з символічними образами 

Перейти
Illustration

ТМ Ideyka

Українська виробнича компанія товарів для творчості, заснована в 2007 р. Найбільший виробник картин за номерами в Україні під власними торговими марками «Ideyka» і «My Muse».

Перейти
Illustration

Ukrainische Initiativen

спільнота творчіх людей, які організовують заходи для сприяння німецько-українському культурному обміну.

Перейти
Illustration

Кримська Перепічка

куточок Криму у Львові, запашна здоба та кава, зустрічі друзів та відродження традиційних рецептів.

Перейти
Illustration

Київська Гімназія Східних Мов 1

Один із найпрестижніших освітніх закладів України. Міцний ланцюжок європейського рівня між країнами Сходу та Україною.

Перейти
Illustration

Марія Федоренко

Консультант з харчування. Все про здорове харчування та корисні звички.

Перейти
Illustration

ТМ Росинка

український бренд питної води, лідер своєї ніші, який представляє продукцію на ринку вже понад 55 років.Сучасні виробничі лінії, високі стандарти та інновації. Компанія дотримується європейських традицій у питанні технологій, спрямованих на збереження природних властивостей води, що гарантує екологічну чистоту.

Перейти
Illustration

Інтернет-друкарня vizitka.com

Перша онлайн-друкарня в Україні. Макети та друк різноманітної поліграфічної продукції. Легкий у використанні редактор шаблонів дає змогу швидко створити дизайн необхідної продукції. Найдемократичніші ціни, найвища якість друку та позитивні відгуки багатьох клієнтів.

Перейти
Illustration

Київ Мілітарі Хаб

Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції. Комплекс послуг необхідних для захисників та захисниць: психологічна та юридична підтримка, консультативні послуги стосовно медичного забезпечення ветеранів та інших пільг та гарантій передбачених законами, заходи для реабілітації та реінтеграції учасників бойових дій, сприяння працевлаштуванню та навчанню нових професій воїнів, які повернуться з війни

Перейти
Illustration

Відродження

Проєкт ТОВ "МЕДІНЕТ" з психологічної допомоги цивільним компаніям та військовим. Команда проєкту об'єднує профільних фахівців з багаторічним досвідом та знаннями, які надають кваліфіковану психологічну допомогу яка базується на комбінованій методології, що сформована за офіційними рекомендаціями міністерств нашої держави з використанням визнаних іноземною спільнотою та інституціями роками відпрацьованих методів допомоги при ПТСР.

Перейти
Illustration

ГС "Сучасний погляд"

Громадська спілка "Всеукраїнська ліга організацій осіб з інвалідністю по зору "СУЧАСНИЙ ПОГЛЯД" ставить за мету всебічну підтримку осіб з порушеннями зору, сприяння у їх професійній реалізації, відстоювання та захист прав та законних інтересів осіб з інвалідністю по зору. Реабілітація військових після втрати зору. Комплекс заходів спрямований на повернення до незалежного самостійного життя військових з втратою зору.
Формування знань і умінь, що сприяють соціальній адаптації.
Психологічний супровід та підтримка військових та їх родин.

Перейти
Illustration

Благодійний фонд «КОЛО»

Понад 10 років фонд реалізовує масштабні медичні, освітні та культурні проєкти. Від початку повномасштабного вторгнення, фонд займається найнеобхіднішою у цей тяжкий час діяльністю – постачанням гуманітарної допомоги нужденним та допомогою Збройним силам України.

Перейти
Illustration

Інститут медицини праці імені Ю.І. Кундієва НАМН України

На базі інституту працює Центр медико-психологічної реабілітації військовослужбовців та ветеранів. З 2022 року в Центрі реабілітують українських військовослужбовців, які отримали пошкодження мозку та опорно-рухового апарату під час воєнних дій на території України.
Центр займається реабілітацією пацієнтів з контузіями, мінно-вибуховими та травмами здавлювання, акубаротравмами та загостреннями хронічних хвороб. Щоденно фахівці центру надають допомогу близько 60 військовослужбовцям.

Перейти
Illustration

Благодійний фонд "МХП-Громаді"

Допомога громадам у вирішенні їхніх соціальних, економічних та екологічних проблем. Фонд здійснює діяльність в 13 областях України та працює в більш ніж 700 населених пунктах.

Перейти
Made with