+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Білотіл Олег

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

12.11.22 перебуваючи на позиціях поблизу від н.п. Павлівка Донецької обл., під час стрілецького обстрілу отримав вогнепальне кульове діаметральне наскрізне черепно-мозкове поранення з вхідним отвором у правій надбрівній ділянці та вихідним отвором у правій щоці. Забій головного мозку 3 ст з вогнищами забою базально лобних часток. Раньова лікворея. Рвана рана верхнього повіка, гіперемія кон'юнктиви правого ока, субкон'юктивальний крововилив зліва. Травматичний злам лівого вилицевого комплексу зі зміщенням. Травматичний злам нижньої стінки лівої орбіти. Травматичний злам лівого вінцевого відростка зі зміщенням. Злам верхньої стінки правої орбіти. Посттравматичний дефект м'яких тканин лівої привушно-жувальної ділянки. Правосторонній субкон'юктивальний крововилив. Посттравматична нейропатія лівого ліктьового нерва, синдром «пазуристої лапи».
Рідні втратили зв'язок з Олегом, довго не могли знайти його, врешті решт за допомогою адвоката, друзів та волонтерів дізналися, що він важкопоранений.
Олег уродженець Рівненщини.Закінчив зварювальний факультет в Київському національному політехнічному університеті. Навчався дуже гарно, любив професію.Після закінчення університету з 2011 року працював в місті Сарни на Заводі металевих виробів. Був керівником підрозділу підприємства (мав 12 підлеглих).З часом поїхав на заробітки до Польщі.Після повернення додому знову працевлаштувався на той же завод.
З початком повномасштабного вторгнення пішов добровольцем до військкомату та був мобілізований у перші дні великої війни.Воював на Донецькому напрямку, був і водієм, і кулеметником.Швидко опанував нові знання та навички.
Спокійний, миролюбний і дружній за характером.За природою дослідник.
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованої орбітальної пластини з РЕЕК (в комплекті з гвинтами для кріплення)
Сума збору - 24 204,00 грн.
Допоможіть герою оплатити рахунок за реконструювання травми обличчя, відновлення втрачених функцій і покращення естетичної зовнішності після отриманих пошкоджень.

Made with