+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Горяной Євгеній

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

27.03.24 перебуваючи на позиції взводного опорного пункту, згідно з бойовим розпорядженням, в районі н.п.Побєда, Покровського району Донецької обл., внаслідок танкового обстрілу супротивника отримав мінно-вибухову травму: вогнепальне осколкове сліпе поранення підщелепної ділянки та підборіддя з дефектом м'яких тканин дна ротової порожнини та дефектом язика. Вогнепальне осколкове сліпе поранення передньої поверхні шиї зліва. Вогнепальний багатоуламковий перелом нижньої щелепи. Закрита черепно-мозкова травма. Вогнепальні осколкові сліпі непроникаючі поранення грудної клітки в ділянці нижнього кута лівої лопатки з наявністю металевого уламка в м'яких тканинах. Гемопневмоторакс зліва. Вогнепальне осколкове сліпе поранення ліктьового суглоба. Вогнепальне осколкове сліпе поранення лівого плеча та передпліччя. Вогнепальне осколкове наскрізне поранення лівої сідниці, лівого стегна. Множинні дрібні вогнепальні осколкові сліпі поранення м'яких тканин нижніх кінцівок. Постконтузійний синдром.
Євгеній уродженець Дніпропетровської області м.Жовті Води.Деякий час працював механіком-мотористом на СТО БОШСЕРВІС (м.Київ).Напередодні повномасштабного вторгнення працював водієм, розвозив молочну продукцію. На фронт пішов разом з господарем фірми, який потім став його командиром. Воювали на Харківщині. Там наш герой зустрів своє кохання. Там молодята і побралися. 27.02.24 Євгеній став батьком маленького хлопчика.
Батальйон Євгенія вивели на ротацію, на довгий термін. Але воїн не міг сидіти в тилу, коли країну топче окупант, тому перевівся в інший підрозділ, який захищав Донеччину. Там Женя і був поранений.
Завдання — оплатити рахунок за 
Сума збору ______,00 грн.
Допоможіть герою оплатити рахунок за реконструювання травми обличчя, відновлення втрачених функцій і покращення естетичної зовнішності після отриманих пошкоджень.

Made with