+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"



Гриценко Володимир

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

28.05.23 під час виконання бойового завдання в результаті ворожого мінометно-артилерійського обстрілу позицій відділення на околицях н.п.Лиман Перший, Харківської обл., отримав поєднані вогнепальні осколкові поранення голови та верхніх кінцівок. Наскрізне одиничне вогнепальне кульове поранення середньої зони обличчя (вхідний отвір — права щічна ділянка (1х1,5 см), вихідний отвір — ліва щічна ділянка (3,5х2 см), з переломом альвеолярного відростка верхньої щелепи справа, виличної кістки та дуги зліва, багатоуламковий перелом тіла, кута та гілки нижньої щелепи зліва зі зміщенням в м'які тканини дрібних кісткових фрагментів, дотичним пораненням язика. Лінійний перелом передньої стінки зовнішнього слухового проходу ліворуч. Вдавлений консолідований перелом передньої стінки лобної пазухи праворуч.  Вогнепальне осколкове сліпе поранення верхньої третини правого і лівого плеча. Наскрізне поранення правого плеча з дефектом м'яких тканин, з консолідуючим вогнепальним уламковим переломом тяжкого ступеня середньої третини правої плечової кістки. Сліпе поранення м'яких тканин лівого плеча.
Наслідки поранення обличчя:◾ Нейропатія лицевого та трійчастих нервів. Порушення чутливості нижньої зони обличчя зліва та болісні відчуття.◾ Посттравматична деформація нижньої зони обличчя.◾ Відкривання рота обмежене до 2,0 см, дискомфортне. ◾ Відсутні 7 зубів, травматично пошкоджені коронки 8 зубів на 2/3 довжини. ◾ Порушення функції жування. Втрата жувальної ефективності 70%. ◾ Порушення функції ковтання, мови.
Володимир корінний киянин.Одружений. Має сина (22 роки) і донечку (10 років).Працював спочатку на Київському холодокомбінаті N3 водієм-вантажником.Потім мав власний бізнес з установки кондиціонерів, а також дверей.Напередодні великої війни працював в Польщі водієм.
Має і бойовий досвід з вересня 2014 по вересень 2015. Вдруге опинився на фронті, коли розпочалась повномасштабна війна.З Польщі повернувся додому, щоб захищати Батьківщину. Разом з ним у військо пішов і син.Спочатку Володимир воював на Київському напрямку, далі на Херсонському, Харківському, Бахмутському, Купʼянському.
Хоче скоріше повернутися до своїх побратимів. 
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного двокомпонентного ендопротезу з титану та ямки з РЕЕК (з гвинтами для кріплення). 
Сума збору 93 288,00 грн.
Враховуючи стан Володимира, хірургічне втручання з встановлення імплантату відбулося 15.04.24, до закриття збору. Операція пройшла успішно. Герой одужує.
Допоможіть герою оплатити рахунок за реконструювання травми обличчя, відновлення втрачених функцій і покращення естетичної зовнішності після отриманих пошкоджень.

Made with