+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Мукоїд Олег

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

12.08.2023 при виконанні завдань пов'язаних із захистом Батьківщини, в зоні проведення бойових дій в районі н.п. Велика Новосілка Донецької обл. машина Олега була під прицілом ворога і не могла знижувати швидкість нижче 90 кілометрів на годину, та зустрічна автівка засліпила шлях фарами й трапилась страшна ДТП. Внаслідок удару авто в БТР Олег отримав політравму: скелетно-м'язову травму, важку поєднану черепно-мозкову травму. Забій головного мозку ІІІ ст.; Перелом кісток основи та склепіння черепа, багатоуламковий перелом кісток обличчя; Імпресійний перелом зовнішніх стінок обох лобних пазух та перенісся, переломи нижньої та латеральної стінок правої орбіти, латеральної стінки лівої орбіти, перелом тіла, лобного та скроневого відростків правої виличної кістки, перелом лівої виличної дуги, передньої та латеральної стінок правої гайморової пазухи, відкритий перелом нижньої щелепи в ділянці тіла та підборідного виступу між 33, 34 зубами та обох суглобових відростків з наявністю кісткових уламків; Післятравматичний передній вивих голівок обох скронево-нижньощелепних суглобів; Післятравматична контрактура нижньої щелепи 2 ст. Закритий консолідований внутрішньосуглобовий багатоуламковий перелом голівки правої плечової кістки зі зміщенням уламків та розривом ротаторної манжети з обмеженням функції суглоба та вираженим больовим синдромом; Відкритий перелом верхньої третини лівої ліктьової кістки; Закритий перлом нижньої третини лівої плечової кістки зі зміщенням відламків; Відкритий крайовий перелом медіального відростка правої стегнової кістки; Перелом середньої третини правої ключиці. Садна м'яких тканин верхніх та нижніх кінцівок. Забійна рвана рана правого колінного суглоба. Пневмоцефалія. Гемосинус. Забій грудної клітини. Забій передньої черевної стінки.

Олег народився на Вінниччині в селі Носківці Жмеринського району в сімʼї колгоспників. Після закінчення школи в 1998 році пішов служити до лав армії. Відслуживши 1,5 року, повернувся додому і прийняв рішення навчатися на провідника пасажирських потягів. Але по закінченню навчання, так і не вдалося попрацювати за спеціальністю.Олег прийняв рішення піти служити за контрактом до лав ЗСУ. 6 років він віддав службі й звільнився за скороченням.Після служби пішов охоронцем у виправну колонію. Де працював 10 років. Згодом за станом здоровʼя він змушений був звільнитися.З 2018 по 2022 рік Олег працював на Жмеринському вагоноремонтному заводі.Після повномасштабного вторгнення росії в Україну завод почав скорочувати робітників, тож Олег, не очікуючи звільнення, розрахувався і пішов працювати медбратом у Вінницьку психіатричну лікарню ім.Ющенка у відділення реабілітації для військовослужбовців.14.02.23 отримав повістку, в день свого народження 05.03.23 був відправлений на фронт на Донецький напрямок. Був командиром відділення з підвозу боєкомплектів.На теперішній час звільнений з ЗСУ та повернувся до роботи 
Олег одружений, має двоє дітей — сина 20 років та 15-річну доньку.З 24.02.22 по день, коли забрали Олега на фронт, сімʼя займалася волонтерською діяльністю: сушили овочі для супів і борщів й відправляли на фронт. За рік пересушили вдома на двох сушарках понад три тонни буряка, а ще тонни картоплі, капусти, моркви.
Двадцятирічний син Олега також військовослужбовець і працює в колонії з ув'язненими. Батько вчить його правилам спілкування, наполягає на глибокому знанні законодавства і дає поради щодо навчання.
Завдання — Моделювання та виготовлення двох індивідуалізованих пацієнтспецифічних імплантати ендопротезів суглобів нижньої
щелепи з титану та суглобової ямки з РЕЕК (в комплекті з гвинтами для кріплення та 3Д друком анатомічної моделі)

Сума збору - 190 982,00 грн.
Допоможіть герою оплатити рахунок за реконструювання травми обличчя, відновлення втрачених функцій і покращення естетичної зовнішності після отриманих пошкоджень.

Made with