+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Антон П.

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

19.01.24 р. під час виконання бойових завдань на правому березі Дніпра біля н.п.Кринки Херсонської обл. отримав вибухове поранення: вогнепальне осколкове сліпе не проникаюче черепно-мозкове поранення правої скроневої ділянки. Струс головного мозку. Множинні вогнепальні осколкові сліпі поранення підборіддя з вогнепальним багатоуламковим переломом тіла нижньої щелепи ліворуч та підборіддя з наявністю сторонніх тіл (металевих уламків) м'яких тканин шиї та обличчя. Закрита травма грудної клітки: забої та садна передньої стінки грудної клітки справа. Вогнепальне осколкове наскрізне поранення ділянки правого ліктьового суглоба та правої кисті. Вогнепальне осколкове сліпе поранення лівої кисті з дефектом м'яких тканин І-ІІ пальців та вогнепальними переломами основної фаланги 2 пальця та 2 п'ясної кістки. Множинні вогнепальні осколкові сліпі та наскрізні поранення м'яких тканин обох нижніх кінцівок з наявністю сторонніх тіл (металевих осколків). 
Антон уродженець Криму, м. Євпаторія. Всі його рідні залишилися в Криму.Навчався в Харківському авіаційному університеті.Спеціальність — ракетно-космічна справа.Працював в університетській лабораторії, любив дослідження.Обожнював кататися на сноубордах і скейтбордах, інструктор з дайвінгу.Напередодні великого вторгнення працював у сфері IT. Влітку 2023 року добровольцем пішов на фронт на Херсонський напрямок. Був двічі поранений.
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовленняіндивідуалізованого пацієнспецифічного імплантата нижньої щелепи з аутотрансплантатом (в комплекті з гвинтами для кріплення, 3Д-друком анатомічної моделі, резекційними шаблонами)
Суму у 104 575,00 грн оплатив Благодійний фонд "Громадянин".
Антон готується до операції.
Дякуємо за співпрацю та допомогу герою!

Made with