+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Аршулік Валерій

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

08.06.23р. під час ведення бойових наступальних дій в районі н.п.Мала Токмачка Запорізької обл. потрапив під ворожий артобстріл та в результаті розриву снаряда отримав тяжку поєднану травму: Відкриту проникаючу черепно-мозкову травму, забій головного мозку І ст. Множинні багатоуламкові вогнепальні поранення кісток лицьового черепа: перелом вилично-альвеолярного комплексу, багатоуламковий перелом кісток верхньої та нижньої щелепи, перелом стінок гайморової пазухи. Чужорідні уламки гайморової пазухи, м'яких тканин обличчя, шиї. Травматичний повний вивих зубів зліва верхньої та нижньої щелеп. Гемосінус. Отолікворея зліва. Мастоїдит. Акубаротравма. Вогнепально-уламкова рана в н\3 лівого плеча з вогнепальним переломом в\3 плечової кістки з дефектом кісткової тканини. Вогнепально-уламкова рана передньої поверхні лівого надпліччя, багатоуламковий перелом лівої ключиці з дефектом кісткової тканини та м'яких тканин, перелом І ребра зліва з дефектом кісткової тканини. Закрита травма грудної клітки. Контузія легень. Вогнепально-уламкові сліпі поранення передньої черевної стінки. 
Валерій з дружиною і трьома дітьми мешкає в с.Дмитрівка Волинської обл. Прекрасний сімʼянин, вірний чоловік, надійний та відповідальний. Має спокійний і врівноважений характер. Все свідоме життя працював з землею, як аграрій. Має власну присадибну ділянку, якою займався з любовʼю та задоволенням. До мобілізації працював оператором котельні. Був мобілізований у січні 2023 р.
Враховуючи стан Валерія, хірургічне втручання з встановлення імплантату та орбітальної пластини відбулося 09.02.24, до закриття збору.
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантату скронево-нижнєщелепного суглобу з титану та суглобової ямки з РЕЕК та виготовлення індивідуалізованої орбітальної пластини з титану (з гвинтами для кріплення та хірургічними шаблонами).
Сума у 124 502,00 зібрана та сплачена.

Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя 💙 💛

Made with