+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Березюк Максим

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

07.02.24р під час виконання бойового завдання в районі н.п.Олександропіль Донецька обл., внаслідок обстрілу дронами отримав мінно-вибухову травму: вогнепальне осколкове проникаюче дотичне черепно-мозкове поранення у лівій лобно-тім'яній ділянці. Вдавлений багатоуламковий перелом лівої тім'яної кістки, із переходом на ліву лобну, скроневу кістки, потиличну кістку та середню черепну ямку зліва. Забій головного мозку тяжкого ступеня із формуванням вогнищ забою-розтрощення лівої тім'яної частки та гем. вогнищ у лівій лобній, скроневих частках та в проєкції базальних ядер зліва. Гостра субдуральна гематома над лівою гемісферою головного мозку. Кісткові уламки у паренхімі лівої тім'яної частки. Травматичний субарахноїдальний крововилив. Пневмоцефалія. Вогнепальні рани лівої лобної, скроневої та тім'яної ділянок зі значним забрудненням, обвугленням та дефектом м'яких тканин. Перелом гайморової пазухи зліва. Гемосинус зліва. Перелом стінок орбіти, контузія високого ступеня, енофтальм зліва. Вогнепальне осколкове сліпе поранення грудної клітки зліва непроникаючі. Післятравматичний пневмоторакс зліва. Вогнепальне осколкове сліпе поранення лівого надпліччя, правого передпліччя. Вогнепальний перелом проксимальної фаланги 1-го пальця лівої кисті. Множинні вогнепальні осколкові сліпі поранення обох гомілок та стоп. 
Ускладнення: інсульт та параліч правої сторони тіла.
Максим народився та мешкає в м.Кривий Ріг. Старший син у сімʼї.Закінчив спочатку коледж зі спеціальності кухарська справа, а потім Харківський державний університет харчування та торгівлі й отримав диплом бакалавра харчових технологій та інженерії.
Працював шеф-кухарем та кухарем в курортні сезони. За два роки до повномасштабного вторгнення росії зареєструвався ФОП і займався установкою кондиціонерів та бойлерів.
Батько 5-річної донечки.
Добрий та чуйний за характером, разом з тим дуже цілеспрямований та вперто йде до мети, має багато друзів, вів активний спосіб життя:любить рибалку та мисливство, ходив на байдарках.
В перший день повномасштабного вторгнення Максим пішов до військкомату.14.03.2022 був мобілізований і два роки без ротацій був на фронті.
Завдання №1 — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнспецифічного імплантата нейрозаплатки (в комплекті з гвинтами для кріплення, 3Д-друком анатомічної моделі)Вартістю 127 800,00 грн
Завдання №2 — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнспецифічного імплантата вилицево-орбітального комплексу (в комплекті з гвинтами для кріплення, 3Д-друком анатомічної моделі, резекційними шаблонами)Вартістю 91 800,00 грн

Завдяки неймовірній активності мами Максима, всіх друзів та знайомих героя, а також інших небайдужих українців, збір був закритий за 5 днів!
Сплачено 219 600,00 грн
Максим готується до операції.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя!

Made with