+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Бойчук Сергій

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

15.03.24 при виконанні службових обов'язків біля російського кордону в районі н.п. Ямне, Сумської обл., потрапивши під мінометний обстріл, отримав мінно-вибухову травму: вогнепальне уламкове сліпе поранення виличної ділянки зліва. Закриту черепно-мозкову травму. Відкриту рану верхньощелепної ділянки праворуч.
Сергій уродженець Волині, проживає у Луцьку.До призову мешкав разом з молодшим братом та мамою.Закінчив Вище професійно-технічне училище за спеціальністю маляр-столяр. Працював на будівництві. 
Був мобілізований на початку грудня 2023 року. Спочатку був направлений на навчання у Великобританію, по закінченню навчання — на Харківський напрямок.
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного ендопротезу реконструкції суглобової голівки нижньої щелепи з титану (в комплекті з гвинтами для кріплення та 3Д друком анатомічної моделі черепа)
Враховуючи стан Сергія, хірургічне втручання з встановлення імплантату відбулося 06.05.24, до закриття збору. Операція пройшла успішно. Герой одужує.
Суму у 89 209,00 грн оплатила благодійна організація БФ "КОЛО".

Дякуємо за співпрацю та допомогу герою!

Made with