+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Чепіль Микола

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

12.10.23 під час виконання військових обов'язків в районі н.п.Водяне Донецької обл. внаслідок штурмових дій противника отримав мінно-вибухову травму: множинні уламкові переломи кісток лицевого черепа. Вогнепальне кульове поранення обличчя зліва зі значним дефектом м'яких тканин. Перелом лівого виличноорбітального комплексу. Перелом верхньої щелепи ліворуч. Розможіння лівого ока. Кульове поранення спини. Паравертебрально праворуч від остистого відростка на рівні Th2 хребця справа тіло металевої щільності (куля). Забій легені. Акубаротравма.
Микола народився в Кіровоградській обл., проживає с.Покровське, Нікопольського р-ну, Дніпропетровської обл.Середній син в щасливій та люблячій родині. Мама та бабуся були вчительками, тато головним зоотехніком, дідусь головою колгоспу.Після закінчення ПТУ Микола працював механізатором.Одружився (вже 24 роки разом), з дружиною народили сина.Довгий час працював за кордоном. На початку повномасштабного вторгнення перебував вдома і в перший день пішов до військкомату. Очікував на отримання військового квитка і 05.01.23 був призваний до лав ЗСУ.Знаходився три тижні в Миколаївській області, а потім був направлений на Авдіївський напрямок, де й отримав поранення. 
Завдання — моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного виличноорбітального комплексу з титану (в комплекті з гвинтами для кріплення та 3Д друком анатомічної моделі черепа).
Суму в 84 857,00 грн оплатила благодійна організація БФ "КОЛО".
Микола готується до операції.
Дякуємо за співпрацю та допомогу герою!

Made with