+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Чуйко Олександр

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

04.11.23р. під час безпосередньої участі у бойових діях при виконанні бойових завдань в районі н.п.Бахмут внаслідок стрілецького бою з противником отримав мінно-вибухову травму: вогнепальне осколкове сліпе поранення наскрізне щелепно-масетерної ділянки з вхідним отвором на правій щоці та вихідним в лівій нижньощелепній ділянці. Багатоуламковий перелом кута нижньої щелепи ліворуч з вивихом лівого верхньощелепного суглоба та дефектом м'яких тканин. Уламковий перелом стінок правої верхньощелепної пазухи, задньої стінки лівої верхньощелепної пазухи, кісток раковин носа. Гемосинус. Розрив шкіри зовнішнього слухового проходу AS. Травматична перфорація барабанних перетинок. Вогнепальне осколкове сліпе поранення правого передпліччя з вогнепальним переломом обох кісток правого передпліччя. Вогнепальне осколкове сліпе поранення лівого плечового суглоба. Вогнепальне осколкове сліпе поранення м'яких тканин лівого плеча. 
Олександр мешканець м.Васильків Київської обл.До повномасштабного вторгнення працював охоронцем в магазині.
Враховуючи стан героя, хірургічне втручання з встановлення імплантату відбулося 04.12.23, до закриття збору. Герой одужує.
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантату нижньої щелепи з титану та ямки з РЕЕК (з гвинтами для кріплення) 
Сума в 78 880,00 грн зібрана та сплачена.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя 💙 💛

Made with