+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Цибко Олег

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

22.11.23 р. під час штурму окопів в районі н.п. Майорськ, Донецької області.отримав мінно-вибухову травму: вогнепальне осколкове сліпе поранення нижньої щелепи з вогнепальним переломом у фронтальному відділі. Вогнепальне осколкове сліпе поранення лівої нижньощелепної ділянки. Дотичне вогнепальне осколкове поранення ділянки яремної вирізки. Вогнепальне осколкове сліпі поранення в\3 лівого плеча.
Герой з родиною мешкає в м.Миколаїв. Вся сім'я Цибко присвятила себе служінню державі. Олег — майор поліції, його дружина — майор ГУ ДСНС України, старший син — як батько служить у поліції. Тільки молодший син через вік (13 років) ще не держслужбовець. 
Працював Олег в Головному управлінні Національної поліції в Миколаївській обл.Учасник бойових дій з 2014 року. Розпочинав зі Слов'янська, у 2016 році — Волноваха.Був заступником начальника райвідділу поліції, з цієї посади пішов на пенсію за вислугою років у 2021 р. (25 років, 2 місяці й 24 дні).Працював в службі безпеки заводу «Зоря»-«Машпроект». З початком повномасштабної війни паралельно волонтерив в райвідділі поліції. У лютому 2023 р. був призначений в підрозділ Національної поліції Управління поліції особливого призначення №2 (Штурмовий полк «Цунамі») Департаменту особливого призначення "Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»". У вересні звільняв село Кліщіївка на Бахмутському напрямку.
Завдання — Моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантату нижньої щелепи з титану (з гвинтами для кріплення) 
Враховуючи стан Олега, хірургічне втручання з встановлення імплантату відбулося 09.01.24р, до закриття збору. Герой одужує.
Суму в 83 620,00 грн оплатила благодійна організація БФ КОЛО
Дякуємо за співпрацю та допомогу герою!

Made with