+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Федоров Євген

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

05.02.23 під час виконання службових обов’язків військової служби в рамках захисту суверенітету та територіальної цілісності України поблизу н.п.Червона гора (Донецька обл.) отримав вогнепальні поранення: вибухову травму, акубаротравму, осколкове сліпе поранення м’яких тканин обличчя з багатоуламковим переломом нижньої щелепи ліворуч з переломами коронок 6 зубів. Пройшов 6 операцій. Наразі має загострення хронічного посттравматичного остеомієліту тіла нижньої щелепи зліва, посттравматичний дефект м’яких тканин лівої привушно-жувальної та защелепної ділянок, рубцеві контрактури жувальних м’язів зліва. Втрата жувальної активності на 70%, активне відкривання рота обмежене до 1 см.
Євген народився у м. Мелітополь де і проживав все своє життя. Здобувши середню технічну освіту влаштувався електрозварювальником в Мелітополі, а згодом вирішив спробувати себе в цій галузі закордоном. Планував після повернення до дому здобути вищу освіту, але війна зруйнувала плани.Піти до лав ЗСУ захищати Україну було свідомим рішенням, бо "в кожного з нас є мрії, плани на життя і право жити вільно, а сидячі десь закордоном під час війни цього не здобути".
Завдання - Моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантата нижньої щелепи (в комплекті з гвинтами для кріплення, хіругічними шаблонами). 
Зібрано і сплачено 87 020,00 грн.
Євген прооперований 29.09.23р. Одужав.Почувається значно краще, знаходиться в Полтаві з родиною.
Звільнений з лав ЗСУ за станом здоров’я.

Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя 💙💛

Made with