+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Філіпов Сергій

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

09.11.23р під час пересування колоною на бойове завдання потрапивши в ДТП в р-ні н.п.Чугуїв Харківської обл. отримав поєднану травму голови й кінцівок. Травматичний перелом лобної кістки в зоні обох лобних синусів, тіла верхньої щелепи справа: перелом передніх стінок, обох відділів фронтальної пазухи, передніх стінок обох верхніх щелепних пазух, комірок решітчастої кістки, що супроводжується зміщенням уламків та гемосинусом. Перелом кісток носа, верхньої та медіальної стінок правої орбіти, верхньої, медіальної та нижньої стінок лівої орбіти зі зміщенням відламків. Забій м'яких тканин лицьового черепа. Багатоуламковий, внутрішньосуглобовий перелом голівки правої стегнової кістки, що супроводжується гемартрозом та зміщенням відламків. Закритий перелом тіла грудини.
Сергій разом з батьками та братом мешкає в м.Подільськ, Одеської обл. До повномасштабного вторгнення закінчив ДНЗ Запорізьке машинобудівне вище професійне училище за спеціальністю Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.Після проходження строкової служби рік тому підписав контракт.
Завдання — оплатити рахунок за 3Д друк стереліографічної анатомічної моделі середньої зони обличчя та індивідуалізований набір для реконструктивного металоостеосинтезу орбітальних пластин (ліва та права).
Сергій прооперований 25.11.23р. Одужує.
Суму в 18 254,00 грн зібрано і сплачено.

Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя💙
💛Made with