+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Голота Володимир

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

09.12.23р. під час бойових дій при виконанні службових обов'язків в районі населеного пункту Водяне, Донецької області, внаслідок ворожого мінометного обстрілу отримав мінно-вибухове поранення: вогнепальне осколкове сліпе поранення обличчя зліва з багатоуламковим переломом нижньої щелепи з обох сторін з наявністю стороннього тіла металевої щільності справа. Гострий травматичний остеомієліт нижньої щелепи. Вогнепальне осколкове поранення лівої гомілки. Виражений церебрастенічний синдром. Синдром диссомнії. Двобічна хронічна сенсоневральна приглухуватість. 
Володимир уродженець м. Миколаєва. Мешкає в пмт Черкаське Новомосковського району Дніпропетровської області. Після навчання в професійно-технічному училищі працював слюсарем на суднобудівному заводі.Після строкової служби в Армії підписав контракт та служив за контрактом до 2004 року. У 2004 році, у звʼязку з реорганізацією ЗСУ, був скорочений.З часом влаштувався в ТОВ «Експресторг» (м. Дніпро), де працював, аж до початку повномасштабної війни, техніком з установки й обслуговування барного обладнання. 25 лютого 2022 року добровільно пішов у військкомат. З 2 березня 2022 вже воював у Волновасі. Займався евакуацією поранених та загиблих.Вперше був поранений в кінці літа 2022 року.Після лікування та реабілітації був гранатометником в протитанковому взводі.В листопаді того ж року отримав друге поранення.В грудні 2023 року поранений втретє.Батько 13-річної доньки.
Завдання — оплатити рахунок за індивідуалізований набір для реконструктивного металоостеосинтезу та 3 Д друк анатомічної моделі нижньої щелепи.
Суму в 44 637,00 грн оплатила благодійна організація БФ КОЛО
Операція відбулася 24.01.24. Володимир одужує.
Дякуємо за співпрацю та допомогу герою!

Made with