+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Градишин Віктор

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

20.01.23 під час бойових дій при виконанні службових обов'язків в районі н.п. Роздолівка (Бахмутського району) отримав мінно-вибухову травму, поранення важкого ступеня. Вогнепальне кульове дотичне поранення обличчя зліва з багатоуламковими переломами стінки лівої лобної пазухи, нижньої стінки орбіти, латеральної стінки орбіти, виличної кістки зліва, верхньої щелепи, спинки носа, нижньої щелепи зліва зі зміщенням уламків. Консолідуючі переломи кісток лицьового черепа з тимчасовим порушенням функції жування. 
Посттравматична невропатія щічних гілок лицевого нерву ІІ-ІІІ гілок трійчастого нерву зліва (зниження чутливості лівої половини обличчя), лімфостазу нижньої повіки, акубаротравми, двобічної гострої сенсоневральної приглуховатості І ст. Значне зниження зору лівого ока - центральний хоріоретинальний рубець. 
Віктор уродженець Тернопільської обл., проживає в Рівненській обл. Лубинського р-ну, с.Лив'ятки.Одружений, має 2 дітей, сина та доньку та двох онуків Данилка та Ярослава.Працював на заводі радіоелектронної апаратури м.Радивилів.
25.02.22 був призваний на військову службу під час мобілізації в роту охорони. З 10.05. по 28.07.22 був відряджений до зони проведення бойових дій (н.п.Зайцеве, Комишуваха, Врубівка, Авдіївка). Після повернення з відрядження отримав звістку про загибель пасинка Максима і прийняв рішення щодо подальшого проходження служби в бойовій частині. 02.12.22 був направлений до складу 10 окремої гірсько-штурмової бригади. Приймав участь в бойових діях в Донецькій обл. по стримуванню російської агресії в н.п. Роздолівка. 
Завдання - Моделювання та виготовлення індивідуалізованих імплантатів верхньої та нижньої щелепи (2 шт.) (в комплекті з анатомічними моделями, гвинтами для кріплення)
Враховуючи стан Віктора, хірургічне втручання з встановлення імплантатів відбулося 24.06.23, до закриття збору. Герой одужує.
Сума у 128 325 грн. зібрана та сплачена.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя 💙💛

Made with