+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Грищенко Віктор

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

05.04.24 при виконанні службових обов'язків на Авдіївському напрямку, коли на собі виносив пораненого, отримав мінно-вибухову травму: вогнепальне осколкове сліпе поранення обличчя з вогнепальним багатоуламковим переломом нижньої щелепи, рвані рани підщелепної ділянки. Вогнепальне осколкове сліпе поранення бокової стінки живота зліва, проникаюче в черевну порожнину, з пошкодженням тонкої кишки (20 см та 40 см від зв'язки Трейця), гематома кореня брижі з наявністю стороннього тіла. Стороннє тіло металевої щільності в лівій легені 4х2 мм. Гемоперитонеум. Вогнепальне осколкове сліпе поранення лівого передпліччя з переломом обох кісток передпліччя в нижній третині. Вогнепальне осколкове сліпе поранення лівої сідниці та м’яких тканин лівої нижньої кінцівки. Вогнепальне осколкове сліпе поранення правої гомілки з переломом обох кісток гомілки. Це вже друге поранення на фронті, яке отримав захисник. Перше було уламкове в обидві ноги та праву руку. 
Віктор народився на Вінниччині в селі Маркуші в повній сімʼї.З дитинства хлопчик ріс працьовитим і мав добре серце.Не було в селі людини, яка б звернулася до нього за допомогою, а він їй відмовив. Завжди був стриманим, справедливим і справжнім. Нічого не робив напоказ.Після закінчення школи навчався в Хмельницькому ПТУ, але, здобувши професію кранівника-водія, повернувся в рідне село до батьків.Працював в селі в агрогосподарстві в майстерні, ремонтував трактори, комбайни. Коли воно перестало існувати став займатися домашнім господарством та доглядом за старенькою матір'ю.Крім мами, має сестру та племінника.З початком повномасштабної війни пішов на фронт - 8 березня 2022 року. Спочатку був на навчанні, а потім переведений в мотопіхотну бригаду. Рідні 9 днів не знали де він, телефон був поза зоною досяжності. Знайшли в лікарні непритомного. У звʼязку з тяжкими травмами воїн і досі ще час від часу перебуває в медикаментозній комі. 
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантату нижньої щелепи з титану (в комплекті з гвинтами для кріплення та 3Д друком анатомічної моделі черепа).
Враховуючи стан Віктора, хірургічне втручання з встановлення імплантату відбулося 14.05.24, до закриття збору. Операція пройшла успішно. Герой одужує.
Суму у 110 967,00 грн оплатила благодійна організація БФ "КОЛО".

Дякуємо за співпрацю та допомогу герою!

Made with