+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Гусенко Олександр

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

18.11.23 в ході виконання бойового завдання в р-ні н.п.Курдюмівка Бахмутського р-ну внаслідок обстрілу противника зі 120 мм міномета по взводному опорному пункту, отримав мінно-вибухову травму: вогнепальне осколкове сліпе поранення підочноямкової ділянки ліворуч та нижньої повіки лівого ока, ускладнене уламковим переломом виличноорбітального комплексу, альвеолярного паростка верхньої щелепи ліворуч. Контузія важкого ступеня. Стороннє тіло верхньощелепного синуса ліворуч. Хемоз кон'юктиви, субкон'юктивальний тотальний крововилив лівого ока, регматогенне відшарування сітківки, травматичний розрив судинної оболонки.
Ускладнення: травматичний загострений хронічний остеомієліт верхньої щелепи. Офтальмогіпертензія лівого ока, хоріоретинальний рубець, травматична катаракта на лівому оці. 
Олександр киянин. Закінчив Інститут фізичного виховання та спорту. Призер Міжнародного чемпіонату з пʼятиборства.Працював тренером з плавання в школах м. Києва.Працював також з виробами з деревини. Одружений. Батько дівчинки та хлопчика молодшого підліткового віку.З 2014 року — учасник АТО.Був мобілізований на початку повномасштабного вторгнення в березні 2022 року.З 09.11.2022 воював на найперший лінії зіткнення з ворогом на Донецькому напрямку.
Враховуючи стан Олександра, хірургічне втручання з встановлення пластин відбулося 01.02.24, до закриття збору. Результатом лікарі задоволені. Герой одужує.
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованої орбітальної пластини з РЕЕК та пластини для заміщення дефекту кісток гайморової пазухи (в комплекті з гвинтами для кріплення та анатомічною моделлю).
Суму в 51 408,00 грн на оплату медичних виробів для реконструювання кісток обличчя героя за клопотанням проєкту було надано КМДА на особисту карту Олександра.
Рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованої орбітальної пластини з РЕЕК та пластини для заміщення дефекту кісток гайморової пазухи (в комплекті з гвинтами для кріплення та анатомічною моделлю) сплачено.
Дякуємо КМДА за допомогу та співпрацю у відновленні героїв!

Made with