+380503973972



Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoregirakil




+380503973972



Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoregirakil





Халецький Володимир

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

03.12.22 р. в зоні бойових дій під час виконання службових обов'язків в с.Червонопопі́вка (Кремінський р-н Луганської області) отримав Мінно-вибухова травма: ВОСП обличчя. Перелом передньої стінки лівої в/щелепної пазухи. Гемосинус. Багатоуламковий перелом п/щелепи з дефектом м' яких тканин.Уламкове проникаюче сліпе поранення грудної клітки. Стороннє тіло в м' яких тканинах на Th8-Т 9. Двобічний гемопневмоторакс. Травматичний відрив правого передпліччя. Володя народився у багатодітній сім' ї (10 дітей). До повномасштабного вторгнення рф в Україну тривалий час працював на будівництві, як в Україні, так і за кордоном. Одружений. Рівно рік тому, 7 березня 2022 пішов добровольцем до лав ЗСУ. За тиждень вже був в зоні бойових дій. Завдання - моделювання, планування операції та виготовлення пацієнтопецифічного імплантату з титану (нижня щелепа) у комплекті з шаблонами, навігаційним резекційним шаблоном для отримання аутутрансплантату, гвинтами для кріплення).Збір закрит. Володимир прооперований 06.04.23р. Одужує.Рахунок сплачено в розмірі 94 994 грн.
Підготовка до операції тривала понад 3 місяці. Планувався кожен крок оперативного втручання. Мультидисциплінарна команда у складі пластичних і щелепно-лицевих хірургів та анестезіологів спланувала кожен аспект оперативного втручання.

Етап, за який відповідали щелепно-лицеві хірурги, полягав у відновленні нижньої щелепи з використанням цифрових технологій. На основі комп’ютерної томографії були визначені геометричні параметри дефекту, спосіб моделювання і фіксації трансплантата, щоб він відповідав природній анатомії щелепи пацієнта. За допомогою комп’ютера було відтворено базовий результат. Далі створено спеціальні шаблони, за якими здійснювався забор кістки, її фрагментація і зіставлення цих фрагментів у правильному положенні. На 3D—принтері з титану була надрукована спеціальна фіксувальна пластина, яка точно завдала контур нижньої щелепи пацієнта до того, як він її втратив.

Пластичні хірурги відібрали матеріал для трансплантата з малогомілкової кістки разом з судинами, запустили пересаджений клапоть в кровотік, після чого щелепно-лицеві хірурги змоделювали пересаджену кістку за формою нижньої щелепи та зафіксували в порожнині рота за допомогою фіксувальної пластини. Всю конструкцію було закрито шкірним клаптем.

Втручання тривало близько 10 годин.

Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя 💙💛

Made with