+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Катерина

Геройка проєкту "Лікарі для героїв"

14.02.24 під час бойових дій біля Авдіївки при виконанні службових обов'язків отримала мінно-вибухову травму: вогнепально-осколкове сліпе поранення обличчя, відкритий двосторонній перелом нижньої щелепи зі зміщенням уламків в області кута лівої нижньої щелепи і між 43 та 42 зубами.
Катя родом з Донецької області. В дитинстві, як звичайна дівчинка, любила ходити на танці, гуляти, спілкуватися, проводити час с батьками. А коли Каті виповнилося 16 років, почалася війна...Батько пішов боронити рідну землю.Катя вступила в медичний коледж в м. Костянтинівка Донецька обл., здобула професію фельдшера. Рік працювала в бригади швидкої допомоги у Словʼянську, смт Миколаївка та Кривому Розі.
У 2016 році пішла у добровольчий Медичний батальйон "Госпітальєри", пізніше працювала у громадській рятувальній організації "ASAP RESCUE", як парамедик. Вже рік несе службу в ЗСУ в 3 окремій штурмовій бригаді (у минулому — окремий полк ССО "Азов").Її друзі, практично всі, повʼязані с військом.Вдома (тимчасово в Києві) Катю чекають мама, бабуся та собака.
Для проведення операції з відновлення обличчя дівчини, була необхідність в придбанні паціентспецифічного набору для металоостеосинтезу вилично-орбітального комплексу.
Проєкт Лікарі для героїв звернувся до Патронатної служби «Янголи Азову», яка створена, щоб опікуватись бійцями з азовських підрозділів. «Янголи» без зайвих питань оплатили рахунок за медичний виріб.Ми продовжуємо супровід Каті в лікуванні та реабілітації.
Катя прооперована 04.03.24р. Одужує.

Made with