+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Кичун Володимир

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

25.09.22 під час безпосередньої участі у бойових діях під час захисту Батьківщини, а саме виконання бойових завдань в районі н.п. Шандриголове Краматорського р-ну, Донецької обл., внаслідок артилерійського обстрілу отримав ізольоване вогнепальне осколкове дотичне проникаюче черепно-мозкове поранення, багатоуламковий перелом лобної кістки справа, обох стінок лобної пазухи, верхньої та медіальної стінок правої орбіти, верхньої та медіальної стінок лівої орбіти, латеральної стінки правої верхньощелепної пазухи з розповсюдженням лінійних переломів на лобну кістку зліва, праву та ліву тім'яні кістки. Забій головного мозку важкого ступеню з формуванням контузійних вогнищ лівої лобної долі. Субарахноїдальний крововилив. Набряк головного мозку. 
Володимир мешкає в с.Вишняки Київської обл. з дружиною і чотирирічною донечкою.Отримав вищу освіту в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут". До повномасштабного вторгнення 12 років працював на авіабудівному заводі "Антонов" на посаді Майстер в.д.
Завдання - Моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантату нейрозаплатки (з гвинтами для кріплення та 3Д-друком анатомічної моделі) 
Сума в 123 900,00 грн зібрана і сплачена.
Володимир прооперований 04.08.23р. Одужує.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя 💙💛

Made with