+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Красильник Віталій

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

09.08.23р. під час бойових дій з ворогом поблизу н.п.Петропавлівка Харківської обл. потрапивши під ворожий мінометний обстріл отримав поєднане вогнепальне поранення голови, шиї, грудей, живота, кінцівок.Вогнепальне осколкове сліпе поранення обличчя ліворуч з вогнепальним переломом вилицево-орбітального комплексу та дна орбіти лівого зі значним дефектом кісткової тканини, перелом альвеолярного паростка верхньої щелепи в ділянці 26, 27, 28 зубів, перелом вінцевого паростка нижньої щелепи ліворуч з наявністю стороннього тіла (металевого осколка) в м'яких тканинах шиї; лівобічне торакоабдомінальне поранення з вогнепальним переломом ІХ ребра, гемопневмотораксом зліва, з ушкодженням низхідного відділу товстої кишки, з гемоперитонеумом та наявністю стороннього тіла (металевого осколка): сліпе поранення верхньої третини правого передпліччя з дефектом м'яких тканин; сліпі та наскрізні поранення лівого плеча з переломом середньої третини плечової кістки; сліпі поранення верхньої третини обох стегон; дотичне поранення ділянки лівого гомілковостопного суглоба.
Мешкає Віталій в Черкаській обл., Звенигородський р-н, с.Юрківка.Одружений, має доньку.До повномасштабного вторгнення працював точильником стрічкових пил на заводі.У березні 2022 був мобілізований.
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантату виличного комплексу з титану (з гвинтами для кріплення).
Враховуючи стан Віталія, хірургічне втручання з встановлення імплантату відбулося 30.11.23, до закриття збору. Герой одужує.
Суму у 110 967,00 грн зібрано і сплачено.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя 💙 💛

Made with