+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Кривальчук Іван

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

27.03.24 при безпосередній участі у бойових діях як снайпер, внаслідок здійснення ворогом обстрілу з мінометів по позиції ЗСУ в районі н.п. Новомихайлівка отримав мінно-вибухову травму: відкрите тяжке проникне черепно-мозкове поранення. Забій головного мозку ІІІ ст. з формуванням геморагічних вогнищ в обох лобних частках за ходом раньового каналу. Субарахноїдальний крововилив. Перелом лобної кістки праворуч, кісток фронтальної пазухи, орбіт, гайморової пазухи, гратчастої кістки, кісток носа. Гемосинус гайморової пазухи. Розтрощення правого ока. Рана лобної ділянки праворуч. 
Іван уродженець Волині. Середній брат в сім'ї. Доброзичлива, відповідальна, працьовита та надзвичайно патріотично налаштована людина.Закінчив Луцьке Вище професійне-технічне училище та отримав спеціальність штукатура—плиточника.Одружений, батько донечки.З 2016 року до повномасштабного вторгнення працював охоронцем у Ковелі на «Укрзалізниці». З 25 лютого 2022 року пішов до лав ЗСУ.Спочатку Іван тримав кордон з Білоруссю, з 2023 року був переведений на схід України на 4 місяці. Після був направлений на навчання у Великобританію, звідти направлений на кордон.З 20 січня 2024 року був переведений знову на схід, де отримав поранення.Старший брат Івана у квітні також отримав поранення, захищаючи Батьківщину.
 Завдання — моделювання та виготовлення індивідуалізованої пацієнтспецифічної нейрозаплатки (в комплекті з гвинтами для кріплення та 3Д друком анатомічної моделі черепа) 
Сума в 90 000,00 грн зібрана і сплачена.
Іван готується до операції.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя!

Made with