+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Лагдан Андрій

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

28.09.23р. поблизу н.п.Вербове, Запорізької обл., під час безпосередньої участі у бойових діях, а саме виконання бойових завдань у складі аеромобільного батальйону, в результаті обстрілу зі ствольної артилерії противника отримав мінно-вибухову травму: Вогнепальне осколкове поранення підборідної ділянки. Багатоуламковий перелом нижньої щелепи в ділянці тіла ліворуч. Вогнепальний перелом альвеолярних відростків нижньої щелепи ліворуч з екстракцією зубів. Забійно-рвані рани в ділянці підборіддя.
Мешкає Андрій з дружиною, сином-підлітком та донечкою у Львівській обл. с.Чишки. У 2013 році закінчив Державний професійно-технічний навчальний заклад "Львівське вище професійне училище комп'ютерних технологій та будівництва" №48 за спеціальністю Програміст.Працював на фірмі з виготовлення м'ясних делікатесів.
Завдання — оплатити рахунок за 3 Д друк стереліографічної анатомічної моделі нижньої щелепи та індивідуалізований набір для реконструктивного металоостеосинтезу (в комплекті з шаблонами на фібулу).
Зібрано та сплачено 38 729,00 грн.
Андрій прооперований 28.11.23р. Одужує.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя 💙 💛

Made with