+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Лановський Віталій

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

09.07.23 в районі виконання бойових завдань за призначенням східніше н.п.Торське Донецької обл. отримав мінно-вибухову травму: вогнепальне осколкове непроникне поранення шиї, вогнепальне осколкове сліпе поранення обличчя. Вогнепальний багатоуламковий перелом нижньої щелепи з наявністю множинних кісткових та металевих уламків в підщелепному та під'язиковому просторах: відривний багатоуламковий перелом кута нижньої щелепи праворуч, з дефектом кісткової тканини та умовним зміщенням до 25 мм та наявністю множинних кісткових уламків розміром до 9 мм та чужорідних тіл металевої щільності, розміром до 10 мм, в підщелепному просторі, в під'язиковому просторі, з обох сторін та в проєкції жувального апарату праворуч.Вогнепальне осколкове сліпе поранення грудної клітки зліва. Лівобічний пневмоторакс. Вогнепальне осколкове сліпе поранення лівого плеча з вогнепальним переломом лівої плечової кістки. Вогнепальне осколкове сліпе поранення правого плеча з вогнепальним переломом латерального виростка ліктьового відростка правої плечової кістки. 
⬅️ Прем'єра відео відбулася за декілька днів до поранення.
Віталій уродженець м. Гайворон, що на Кіровоградщині.Виховувався в повній сімʼї, має старшого брата.В школі найбільше подобались точні науки, а також цікавила техніка.Життя у Львові розпочав у 2012 році, коли вступив до Львівської політехніки, там здобув повну вищу освіту. За фахом інженер автомобільного транспорту.Після закінчення ВНЗ працював деякий час на автосервісі, згодом офіційно працевлаштувався у «Львівгаз», де працював слюсарем з 2020 по 2021.Але початок карʼєри Віталія з 2014 по 2018 рік повʼязаний з ТОВ “Тікетс Саппорт енд Сервіс», куди він повернувся вдруге у 2022 році й працював до повномасштабного вторгнення фахівцем відділу післяпродажного обслуговування департаменту виписки авіаквитків.
Віталій одружений та має трьох дітей: двох синочків 8, 4 з половиною років відповідно та донечку 8 місяців.З дружиною Лесею вони познайомилися на роботі, коли працювали разом в одній компанії.
Наш герой — яскрава особистість, справжній патріот, в перші дні повномасштабної війни пішов добровольцем до військкомату. На війні молодший лейтенант отримав позивний “Аладдін”.
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантату з аутотрансплантатом (з гвинтами для кріплення) 

Сума в 128 373,00 грн зібрана і сплачена.
Віталій був прооперований 18.04.24р. Одужує.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя!

Made with