+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Лебединський Євгеній

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

13.10.23 під час бойових дій при виконанні службових обов'язків у Запорізькій обл., внаслідок артилерійського обстрілу отримав мінно-вибухову травму: вогнепально-осколкове сліпе поранення правої половини обличчя. Вогнепальні багатоуламкові переломи верхньої та нижньої щелепи зі зміщенням фрагментів та дефектом кісткової тканини. Вогнепально-осколкове сліпе поранення правого плеча та надпліччя. Вогнепальний багатоуламковий перелом проксимального відділу правої плечової кістки. вогнепально-осколкове сліпе поранення правої гомілки. Турнікетний синдром правої нижньої кінцівки.
Євгеній мешкає в Київській обл. Бородянського р-ну с.Дмитрівка.До повномасштабного вторгнення працював зварником на СТО та виховував сина-підлітка.
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантату нижньої щелепи з титану з аутотрансплантатом (з гвинтами для кріплення).
Суму у 89 861,00 грн оплатила благодійна організація БФ "КОЛО".
На жаль, у героя стався інфаркт і інсульт. Паралізовано ліву частину тіла, що постраждала від поранення. Через це операцію з встановлення імплантату щелепи лікарі відклали на 6 місяців.
Дякуємо за співпрацю та допомогу герою!

Made with