+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Левченко Василь

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

02.04.2022 під час виконання бойового завдання біля міста Вугледар в Донецькій області внаслідок ворожого обстрілу отримав мінно-вибухову травму: закриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку 3-го ступеня з геморагічним забоєм правої лобної частки, перелом виличної та латеральної стінки верхньощелепного синуса справа, термічні опіки 2-3 ст. правої верхньої кінцівки, лівого плечового суглоба, спини, шиї, правої гомілки. Травматична ампутація лівої верхньої кінцівки на рівні середньої третини лівого передпліччя. Вогнепальний консолідуючий перелом лівої стегнової кістки. Акубаротравма. 
Наслідки: зміцнілі рубці правого плеча після вогнепального осколкового поранення. Зміцнілі рубці тулуба і кінцівок після термічних опіків. Множинні сторонні тіла (осколки) м'яких тканин обличчя, грудної клітки, лівого стегна. Кохлеарний синдром. Часткова атрофія зорових нервів правого ока. Повна глухота на праве вухо. Лівобічна приглухуватість.
Василь народився на Хмельниччині та, коли хлопчику було 3 роки, батьки переїхали на Харківщину.Там пройшло дитинство і юність, там, закінчивши 11 класів, пішов працювати будівельником. За деякий час відкрив власне підприємство.
Брав участь в Революції Гідності. Після подій на Майдані пішов добровольцем в батальйон «Айдар», воював в АТО/ООС з 2014 по 2022 роки. Перше поранення отримав у 2018 році.Відновився і знову повернувся в батальйон.
Після другого поранення у 2022 році був відправлений в США на протезування.По поверненню в Україну отримав групу інвалідності.По відновленню після операції з імплантації вилицево-орбітального комплексу, планує повернутися в «Айдар».
Сильний духом чоловік, оптиміст, попри важке поранення та ампутацію, брав участь у передостанньому марафоні в Києві.
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантату вилицево-орбітального комплексу (в комплекті з гвинтами для кріплення та 3Д друком анатомічної моделі).
Сума в 81 720,00 грн зібрана і сплачена.
Хірургічне втручання зі встановлення імплантату відбулося 27.06.24р. Василь одужує.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя!

Made with