+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Лучкевич Олександр

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

23.12.23 під час бойових дій в районі н.п.Авдіївка Донецької обл. від вибуху гранати отримав мінно-вибухову травму: Вогнепально-осколкове сліпе поранення правої підщелепної області з численними сторонніми тілами в м'яких тканинах правої щоки діаметром 4-4,5 мм. Вогнепальний багатоуламковий крайовий перелом тіла нижньої щелепи праворуч. Сторонні тіла кістки нижньої щелепи праворуч. Рвана рана в щічній ділянці праворуч до 2 см в діаметрі. Вогнепально-осколкове сліпе поранення правого плеча, правого ліктьового суглоба, правого передпліччя, ділянки правого кульшового суглоба зі сторонніми тілами в м'яких тканинах. Закрита черепно-мозкова травма. Струс головного мозку у вигляді цефалгічного синдрому. Акубаротравма. Гостра сенсорна приглухуватість з двох сторін. 
Олександр мешканець м.Одеса.Одружений, батько 13-річного сина.Працював у Вінницькій компанії «KNESS», а надалі на будівництві закордоном.Напередодні повномасштабного вторгнення працював в Чехії на автозаводі.
Учасник бойових дій в АТО з 2015 по 2016 рік.З початком повномасштабного вторгнення добровольцем пішов захищати Батьківщину.
Вперше був поранений 12.03.23р, за місяць після поранення повернувся на фронт.
Враховуючи стан Олександра, хірургічне втручання з встановлення імплантату відбулося 10.01.24, до закриття збору. Герой одужує. Почувається добре.
Завдання — оплатити рахунок за індивідуалізований набір для металоостеосинтезу нижньої щелепи.
Сума у 14 908,00 грн зібрана та сплачена.

Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя 💙
💛

Made with