+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Максимов Максим

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

04.12.23р. під час бойових дій при виконанні службових обов'язків в районі н.п. Кліщіївка Донецької обл., внаслідок мінометного та артилерійського обстрілу по позиції військової частини з боку військ російських загарбників, отримав мінно-вибухову травму: вогнепальне осколкове сліпе поранення лівої щоки. Багатоуламковий перелом нижньої щелепи зліва — суглобового виростка, гілки кута та тіла, з наявністю стороннього тіла металевої щільності. В м'яких тканинах лівої щоки уламки кісткової щільності. Відкрита черепно-мозкова травма. Забій головного мозку. Акубаротравма.
Мешкає Максим з мамою та сестричкою у смт.Томаківка Дніпропетровської обл. Закінчив школу та Томаківське СПТУ зі спеціальності «водій». Після навчання працював на Томаківському маслозаводі, пізніше на підприємстві лікеро-горілчаного холдингу «Хортиця». До мобілізації 3 роки працював в ТОВ «Інтерпластмодерн» (м. Запоріжжя) оператором ПВХ композицій, звідки 1 березня 2022 року й пішов на фронт.
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантату нижньої щелепи з титану (з гвинтами для кріплення).
Суму в 110 967,00 грн перерахував цивільний роботодавець Максима — ТОВ "ІПМ".Рахунок сплачено.
Максим прооперований 07 лютого 2024 р. Операція пройшла успішно. Воїн одужує.
Дякуємо за співпрацю та допомогу герою!

Made with