+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Малець Петро

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

25.02.23 у Вугледарі Петро разом з трьома іншими захисниками на пікапі поверталися після виконання бойового завдання. Окупанти помітили автомобіль і почали обстрілювати його артилерією. Щоб врятувати себе і своїх товаришів, Петро прийняв рішення різко викрутити кермо і злетіти в кювет. Автівка перекинулася. Петро постраждав найбільше: отримав відкриту проникаючу черепно-мозкову травму. Забій головного мозку ІІ ст., вогнищевий забій лівої лобної частки. Пневмоцефалія. Гемосинус зліва. Втиснений багатоуламковий перелом лобної кістки зліва (надбровної дуги, даху орбіти). Перелом крила основної кістки зліва, скроневої кістки. Перелом латеральної стінки клиноподібної пазухи. Перелом виличної кістки. Підшкірна гематома лобної ділянки зліва. Забійна рана лівої надбровної дуги. Травматичний мідріаз лівого ока. Гематоми повік. 
Петро уродженець смт Немирів Львівської обл. Кадровий військовий, старший лейтенант. На початку повномасштабного вторгнення знаходився у лавах ЗСУ, виконував бойові завдання на території Донецької області.
Завдання - Моделювання та виготовлення індивідуалізованого імплантату вилично-орбітального комплексу (в комплекті з анатомічною моделлю та гвинтами для кріплення).
Зібрано та сплачено 84 857,00 грн
14.06.23р. Петро прооперований. Втручання хірурги розпочали з виличної кістки, яка неправильно зрослася. Вони розпилили кістку і поставили в правильне положення, зафіксувавши індивідуальною пластиною. Далі - реконструкція очного яблука. За допомогою титанового протезу хірурги підняли та зафіксували око. Далі реконструювали лобну кістку.
Попереду у Петра реабілітація. А далі, повернення на фронт та нищення окупантів.
Дякуємо всім, хто долучився до відновлення героя 💙💛

Made with