+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Манько Роман

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

15.08.23 під час виконання бойового завдання в складі сил та засобів оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» в районі н.п.Роботине Запорізької обл. в наслідок мінометного обстрілу та стрілецького бою з противником отримав мінно-вибухову травму: Відкрите непроникаюче вогнепальне осколкове черепно-мозкове та лицеве поранення. Відкриту черепно-мозкову травму. Забій головного мозку ІІІ ст. Вентрикулярний, субарахноїдальний крововилив. Субдуральну гематому у лобній ділянці справа. Множинні переломи кісток лицевого скелета справа. Вогнепальне осколкове сліпе поранення верхньої третини бічної поверхні шиї праворуч, ускладнений багатоуламковим відкритим переломом кута та гілки нижньої щелепи праворуч. Вогнепальне осколкове сліпе поранення підочноямкової ділянки праворуч, ускладнений вогнепальним багатоуламковим переломом виличноорбітального комплексу та верхньої щелепи праворуч за Ле-Фор ІІІ ст. Параорбітальні гематоми. Перелом передньої стінки слухового проходу праворуч. Гематоми м'яких тканин привушної ділянки справа. 
Посттравматична невропатія правого лицевого нерва з вираженим парезом мімічної мускулатури праворуч. Посттравматична атрезія слухового проходу справа. 
Роман з дружиною і неповнолітніми сином та донечкою мешкає в м.Суми.Медик, за освітою ветеринарний лікар.До повномасштабного вторгнення працював в Сумській міській державній лікарні ветеринарної медицини на посаді в.о.начальника.Волонтерив з початку березня 2022 року зі студентами-медиками, та медиками в складі 15-го окремого батальйону.Згодом був прийнятий в штат батальйону.
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантату нижньої щелепи з титану та суглобової ямки з РЕЕК (з гвинтами для кріплення).
Сума у 91 350,00 грн зібрана та сплачена.
Герой успішно прооперований 02.04.24р. Операція тривала 6,5 годин. Роман одужує. 
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя 💙 💛

Made with