+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"



Мельник Володимир

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

19.08.23 поблизу н.п.Роботине, Запорізької обл. під час безпосередньої участі у бойових діях, а саме, виконання бойових завдань у складі десантно-штурмового батальйону, під час контрнаступу, в результаті обстрілу із мінометів противника отримав мінно-вибухову травму: Закрита черепно-мозкова травма. Забій головного мозку. Вогнепальне осколкове сліпе поранення обличчя та шиї. Багатоуламкові переломи кісток лицевого черепа: верхньої щелепи, нижньої щелепи, скронево-орбітального комплексу праворуч. Перелом нижньої та зовнішньої стінки орбіти праворуч. Ерозія рогівки, гемофтальм правого ока. Наскрізний дефект м'яких тканин правої щічної, підочної ділянок. Термічні опіки верхніх кінцівок та обличчя І ст. Сторонні тіла верхніх кінцівок. 
Володимир народився в м.Черкаси, з 6 років займався спортом, згодом професійно займався атлетикою, футболом. Майстер спорту з важкої атлетики. Учасник «Міжнародної арени» 2015 рік (Польща).Останні 12 років з коханою проживає в Києві.До повномасштабного вторгнення працював у сфері надання будівельних послуг. 
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованої орбітальної пластини з РЕЕК та накладки на гайморову пазуху з РЕЕК (в комплекті з гвинтами для кріплення) та 3 Д друк анатомічної моделі черепа.  
Суму у 67 890,00 грн зібрано та сплачено.
Володимир прооперований 26.12.23р. Операція пройшла вдало. Герой одужує.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя 💙 💛

Made with