+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Мержук Олександр

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

31.12.23 при виконанні бойового завдання в районі н.п.Богданівка, Бахмутського району Донецької обл. внаслідок мінометного та артилерійського обстрілів отримав мінно-вибухову травму: вогнепальне уламкове дотичне поранення лівої скроневої ділянки. Множинні багатоуламкові переломи кісток носа, носової перетинки, комірок решітчастої кістки, усіх стінок лівої верхньощелепної пазухи зі зміщенням, виличної кістки зліва, лівої орбіти. Контузія лівого ока. Зміщення лівого очного яблука донизу (~5 мм). Зліва над орбітою наявність металевого стороннього тіла діаметром 5 мм. Забій головного мозку І ст. Травматичний субарахноїдальний крововилив. Акубаротравма. Перфорація барабанних перетинок з обох сторін. Вогнепальний уламковий перелом 1-ї плеснової кістки правої стопи зі зміщенням. Вогнепальне осколкове сліпе поранення правої стопи, лівої гомілки, стегна, сідниці та передпліччя з наявністю сторонніх тіл. Правобічний пристінковий пневмоторакс. 
Олександр — мешканець м. Хмельницький.Ріс в сімʼї з мамою та братом, що молодший від нього на три роки. В школі навчався з великим інтересом, майже з усіх предметів мав відмінні оцінки. Особливо захоплювався алгеброю.Після школи отримав спеціальність з бухгалтерського обліку та продовжив навчання на заочному відділенні в торгово-економічному коледжі.Служив в лавах ЗСУ у 2016-17 рр на Львівщині.Після повернення з лав ЗСУ майже 4 роки працював на японсько-німецькому підприємстві Хмельницька філія ТОВ "СЕБорднетце-Україна" старшим в'язальником по проводці авто.Працюючи, допомагав мамі утримувати брата, що має інвалідність з дитинства.Займався тренуваннями — пробігав по 10 км щоденно. Був мобілізований у вересні 2023 року.За характером дуже серйозний, організований, відповідальний та стриманий.
Завдання — моделювання та виготовлення пацієнтспецифічного індивідуалізованого вилично-орбітального комплексу з РЕЕК (в комплекті з гвинтами для кріплення) 
Сума в 54 876,00 грн зібрана і сплачена.
10 травня 2024 р. Олександр був прооперований. Одужує.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя!

Made with