+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Мордач Сергій

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

04.05.22 під час бойового чергування поблизу с.Тошківка Луганської обл. потрапив під артилерійський обстріл з боку ЗС рф і отримав мінно-вибухову травму. Осколкове сліпе поранення обличчя з переломом верхньої та нижньої щелеп, верхньощелепного синуса праворуч. Посттравматична нейропатія лицевих гілок лицевого нерва справа з парезом мімічної мускулатури обличчя. Рубцеві зміни м'яких тканин обличчя праворуч. Стан після реконструкції середньої зони обличчя індивідуальним титановим трансплантатом (16.09.22). Загострення хронічного післяопераційного остеомієліту тіла нижньої щелепи справа, оголення кісткового аутотрансплантату нижньої щелепи (металоконструкція). Деформація кісток лицевого черепа праворуч. Норицеві ходи правої підщелепної ділянки. Дефект слизової оболонки порожнини рота.
Сергій проживає в Хмельницькій обл. м.Ізяслав.Навчався у Національній Академії сухопутних військ ім.Петра Сагайдачного.Після закінчення у 2019 р. проходив службу у 57-й окремій мотопіхотній бригаді на посаді командира роти.З червня 2021 виконував бойові завдання в Луганській області.
Після отримання поранення за власний кошт героя був виготовлений титановий імплантат для реконструкції середньої зони обличчя. 16.09.22р. Сергія прооперували. 20.03.23р. чоловік звернувся по медичну допомогу з приводу набряку та болю в ділянці нижньої щелепи зліва, втрати чутливості в області підборіддя, порушення жування, ковтання, мовлення. Наразі герой потребує хірургічного втручання для видалення некротизованих тканин та заміни імплантату.
Завдання - Моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантату з аутотрансплантатом (з гвинтами для кріплення та 3Д-друком анатомічної моделі)
Герой прооперований 06 червня 2023р. Одужує.

Збір в 107 100,00 грн закритий, рахунок сплачений.

Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя 💙
💛

Made with