+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Московкін Володимир

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

26.03.23 близько 13:30 в районі н.п. Спірне Бахмутського району Донецької обл. російські війська здійснили скидання осколкових гранат ВОГ з БПЛА на позиції підрозділів ЗСУ, Національної гвардії України. Внаслідок вибуху ВОГа отримав травму: вогнепальне осколкове проникаюче сліпе черепно-мозкове поранення з вхідним отвором в параорбітальній ділянці праворуч, перелом кісток праворуч: орбіти, скроневої кістки, основи черепа передньої та середньої черепної ямок з ходом раньового каналу в лобній, скроневій та тім'яній частках. Дотичне поранення обличчя з дефектом м’яких тканин в ділянці носа, правої щоки з множинними переломами виличноорбітального комплексу праворуч. Розчавлення правого ока, відрив нижньої повіки. Забій головного мозку ІІІ ступеню з вогнищем геморагічного забою в лобній, скроневій, тім'яній частках правої півкулі. Акубаротравми з травматичною перфорацією правої барабанної перетинки, двобічною підгострою сенсоневральною приглухуватістю. Проникаюче поранення з внутрішньоочним стороннім тілом лівого ока.Потребує протезування правого ока та кісток лицевого черепу праворуч за допомогою індивідуальних пластин. 
Володимир разом з родиною мешкає у Вінницькій області. Після строкової служби служив в органах кримінально-виконавчої системи та в органах внутрішніх справ України, після виходу на військову пенсію працював в ТОВ "АНШАР ГРУП". 26.02.22 був мобілізований. Разом з ним до тієї ж військової частини пішов воювати і старший син. Молодший навчається у військовій академії.
Завдання - моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного виличного комплексу (в комплекті з гвинтами для кріплення, хірургічними шаблонами).
Зібрано і сплачено 102 000 грн.

Володимир прооперований 04.10.23р. Одужує.

Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя 💙💛

Made with