+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Ніколенко Антон

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

07.12.22 р. під час здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі й стримування збройної агресії російської федерації в Донецькій обл. поблизу м.Бахмут, отримав мінно-вибухову травму: вогнепальне осколкове поранення середньої та нижньої зон обличчя з багатоуламковими переломами верхньої щелепи справа, вилично-орбітального комплексу, виличної дуги, стінок правих орбіт та верхньощелепної пазухи, перетинки носа гілки та кута нижньої щелепи справа з кістковим дефектом верхньої щелепи справа, стороннє тіло соскоподібного відростка. Важка поєднана уламкова черепно-мозкова травма. Забій головного мозку 1 ст. Контузія обох очей. Вогнепальне осколкове сліпе поранення лівого стегна з вогнепальним переломом стегнової кістки та пошкодженням судинно-нервового пучка (ампутація ноги). Забій лівої нирки. Різана рана лівого плеча.
Антон з дружиною і донькою проживає в селі Олександрійського р-ну Кіровоградської обл. До повномасштабного вторгнення агресора працював на елеваторі апаратником.03.03.22 пішов на фронт добровольцем. Пройшов Сєвєродонецьк, Тошківку, Новотошківське, Херсон, Бахмут.
Завдання - моделювання та виготовлення двокомпонентного пацієнтспецифічного імплантату скронево-нижньощелепного суглоба (в комплекті з резекційними шаблонами та гвинтами для кріплення)
Антон прооперований 11 серпня 2023 р. Одужує.
Сума у 91 385,00 грн. грн зібрана та сплачена.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя 💙💛

Made with