+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Никоноров Олексій

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

17.11.23 внаслідок ДТП отримав політравму: відкритий травматичний перелом верхньої та нижньої щелеп зі зміщенням уламків та травматичною екстракцією зубів. Закритий багатоуламковий перелом всіх стінок гайморових пазух зі зміщенням уламків. Закритий багатоуламковий перелом кісток носа зі зміщенням уламків. Гемосинус обох гайморових пазух. Закриту черепно-мозкову травму. Струс головного мозку. Закритий уламковий перелом середньої третини лівої стегнової кістки зі зміщенням уламків. Закритий перелом нижньої третини лівої ліктьової кістки з незначним зміщенням уламків. 
Олексій народився на Миколаївщині, але з трирічного віку жив і навчався спочатку в Харківській області, згодом - в Житомирській.З дитинства хлопчик вподобав вивчення інформатики, любив все, що повʼязано з механікою та технікою.У 2014 році в Головинському професійному училищі нерудних технологій здобув професію електрогазозварник; водій автотранспортних засобів.Після деякий час працював на Народицькому заводі з переробки деревини.У 2016 році вступив до лав ЗСУ, де служить по цей час.У 2017 році воював в АТО.У 2018 році батьки Олексія передчасно вмерли. В сімʼї залишилися брат, якому на той час виповнилося 17 років та маленька 5-річна сестричка. Олексій взяв опікунство над молодшими, щоб дітей не відправили в інтернат.На сьогодні молодший брат також підписав контракт з ЗСУ, а сестричка з початку повномасштабної війни живе і навчається в Німеччині.
Олексій — справжній позитивчик. Його розповідь щира і від неї приходить бажання ввімкнути й послухати щось з класичного року, на зразок AC/DC, який так полюбляє наш герой. Він розповів, що рок та любов працювати над ремонтом старих речей, техніки, а також механіки, допомагають йому в житті триматися саме на хвилі балансу та здорового позитиву.
Завдання — оплатити рахунок за стоматологічні послуги.
Сума в 52 940,00 грн зібрана та сплачена.

Олексій проходить лікування.

Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя 💙
💛

Made with