+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Павленко Артем

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

10.09.22 під час виконання бойового завдання у н.п.Мар'їнка Донецької обл. отримав вибухову травму тяжкого ступеня: закрита черепно-мозкова травма, забій головного мозку, вогнепальне осколкове дотичне поранення лобної ділянки зліва з вдавленим вогнепальним переломом правої лобної кістки, вогнепальний багатоуламковий перелом суглобового відростка гілки та кута нижньої щелепи зліва, тіла нижньої щелепи з кістковим дефектом від 33 до 43 зубів, перелому альвеолярного відростка верхньої щелепи з переломом коронок 11, 21, 22 зубів. Контузія ока, пневмоцефалія. Вогнепальне осколкове сліпе поранення правого передпліччя з пошкодженням променевої артерії, вогнепальне наскрізне поранення верхньої третини правого стегна, верхньої третини лівої гомілки, посттравматична невропатія великогомілкового нерва.
Артем з дружиною і сином мешкає у Вінниці.До повномасштабного вторгнення проходив службу за контрактом. Звільнився 04 лютого 2022 р..Але в цьому ж місяці знову повернувся в ЗСУ, щоб нищити ворогів.На даний час герой воює з неоперованим переломом щелепного суглоба з порушеними жувальною, мовною та мімічною функціями обличчя.
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантату скронево-нижнєщелепного суглобу (з гвинтами для кріплення).

Суму в 50 917,00 грн за імплантат для Артема на рахунок постачальника ТОВ "IMATEH MEDICAL" перерахував донор Роман Меньшов.
Артем прооперований 01.03.24р. Одужує.
Дякуємо за співпрацю та допомогу герою!

Made with