+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Петровський Дмитро

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

24.09.23р. виконуючи службові обов'язки, поблизу н.п.Чернещина, Харківська обл. потрапивши під авіаудар керованою авіаційною бомбою отримав поєднане осколкове поранення голови, грудей, кінцівок. Сліпе поранення підщелепної ділянки з багатоуламковим переломом тіла нижньої щелепи справа та кута зі зміщенням уламків з травматичним відчленуванням коронок 36-31, 42, 43 зубів. Скрізне поранення нижньої та верхньої губи, дотичне поранення зовнішнього носа з переломом кісток носа, м'яких тканин лобної та параорбітальної ділянок зліва, потиличної ділянки. Контузія лівого ока, травматичний мідріаз, частковий гемофтальм, травматична катаракта лівого ока. Сліпе проникаюче поранення живота з ушкодженням селезінки. Гемоперитонеум. Поранення лівого плеча, передпліччя, кисті з масивним кістковим та м'якотканинним дефектом, поранення ділянки правого ліктьового суглоба з переломом медіального відростка плечової кістки з наявністю сторонніх тіл, травматичне відчленування лівої стопи на рівні суглоба по Шопару, з переломом таранної та п'яткової кістки. Ерозивна кровотеча з післяопераційної рани підщелепної ділянки зліва.
Дмитро з дружиною мешкає в м.Овруч Житомирської обл.У 2021 році підписав контракт на військову службу.Державний університет «Житомирська політехніка» закінчив, вже бувши на позиціях, захищав дипломний проєкт зі спеціальності: економіка.З початку повномасштабного вторгнення воював біля н.п. Білогорівка, надалі був переведений під Ізюм.
Враховуючи стан Дмитра, хірургічне втручання з встановлення імплантату відбулося 07.12.23 до закриття збору. Операція пройшла успішно. Герой одужує.
Завдання — оплатити рахунок за 3 Д друк стереліографічної анатомічної моделі нижньої щелепи та індивідуалізований набір для реконструктивного металоостеосинтезу.
Суму в 39 474,00 грн. зібрано і сплачено.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя 💙 💛

Made with