+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Плетенецький Дмитро

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

06.04.22 перебуваючи в приміщені де був розташований штаб військової частини та кабінет командира батальйону, в результаті вибуху невстановленого предмета отримав мінно-вибухову політравму:Важка поєднана краніо-торако-скелетна вибухова травма. Закрита черепно-мозкова травма, забій головного мозку. Вогнепальне сліпе (осколкове) поранення середньої зони обличчя зліва з множинними пошкодженнями тканин лівої параорбітальної, щічної ділянок, повік лівого ока, зовнішнього носа, переломи передньої та задньої стінок лобних пазух, верхніх стінок орбіт, медіальної стінки лівої орбіти, кісток зовнішнього носа, руйнацією лівого очного яблука, контузією середнього ступеня, забоєм повік правого ока. Вогнепальне сліпе (осколкове) поранення нижньої зони обличчя з пошкодженням тканин підборідної ділянки, вогнепальним багатоуламковим переломом тіл та підборідного відділу нижньої щелепи з кістковим дефектом, пошкодженням тканин та наявністю стороннього тіла (металевий осколок) дна порожнини рота, кореня язика справа. Множинні поверхневі дрібні вогнепальні (осколкові) поранення та садна тканин лобної, щічних та під щелепових ділянок, стороннє тіло (металевий осколок) правої щічної ділянки. Акубаротравма у вигляді гострої нейросенсорної приглухуватості. Вогнепальне непроникаюче наскрізне (осколкове) поранення м'яких тканин передньобокового відділу грудної клітини зліва. Забій верхньої частки лівої легені. Правобічний пневмоторакс. Забій серця. Множинні вогнепальні сліпі (осколкові) поранення обох кистей, лівого передпліччя, лівого стегна, обох гомілок та стоп з вогнепальним багатоуламковим внутрішньосуглобовим переломом дистального метадіафізу лівої променевої кістки зі зміщенням відламків, з переломом в ділянці проксимальних міжфалангових суглобів ІІ, ІІІ пальця лівої кисті з переломом основних фаланг, багатоуламковим переломом основної фаланги І пальця правої кисти та її дефектом, з переломом в ділянці проксимального міжфалангового суглоба ІІІ пальця правої кисти та переломом голівки основної фаланги, з переломом діалізу проксимальної фаланги IV пальця правої кисти, травматичним відчленуванням І, ІІ пальців лівої стопи, з багатоуламковим переломом І-V плеснових кісток лівої стопи, з багатоуламковим переломом обох п'яткових кісток без зміщення відламків. Стан після операцій з ускладненнями у вигляді гострого хірургічного сепсісу, пневмонії та анемії.
Дмитро народився в місті Нижньовартовськ рф, проживає разом з мамою пенсійного віку в місті Фастів Київської області.За спеціальністю педагог з образотворчого мистецтва. Працював в середньоосвітній школі викладачем, створив для підлітків «Художню майстерню «Хочу Стати Художником», де проводив безкоштовні заняття для дітей.Брав участь в художніх виставках, є представником мистецької спільноти Київщини. 24.02.22 пішов до складу Територіальної оборони м.Фастова на посаду солдата водія військової частини.
Завдання - Моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантату з аутотрансплантатом (з гвинтами для кріплення та 3Д-друком анатомічної моделі).
Сума в 128 373 грн. зібрана і сплачена.

Дмитро прооперований 19 червня 2023р. Одужує.

Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя 💙💛

Made with