+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Подстріл Сергій

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

31.01.24 в складі окремої десантно-штурмової бригади під час виконання бойового завдання на Авдіївському напрямку в результаті мінометного обстрілу отримав мінно-вибухову травму: вогнепальний багатоуламковий перелом тіла та кута нижньої щелепи зліва зі зміщенням уламків. Перелом нижньої стінки гайморової пазухи зі зміщенням, перелом нижньої стінки орбіти зі зміщенням. Вогнепальне осколкове сліпе поранення лівої щоки. Вогнепальний перелом правої променевої кістки. Вогнепальне осколкове сліпе поранення лівого плеча.
Сергій уродженець Чернігівщини. Мешкає разом з батьками та молодшим братом.Після закінчення школи був призваний на строкову військову службу. Згодом повернувся в рідне селище, працював різноробом в лісництві.Чоловік надзвичайно любить природу, ліс, тварин. Вміє і любить працювати на землі. Має "золоті" руки, береться за будь-які ремонтні роботи.
Завдання — оплатити рахунок за індивідуалізований набір металоостеосинтезу нижньої щелепи та суглобового відростку (в комплекті з 3Д друком анатомічної моделі).
Суму в 62 212,00 грн оплатила благодійна організація БФ "КОЛО".
Сергій прооперований 23.02.24р. Одужує.
Дякуємо за співпрацю та допомогу герою!

Made with