+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Поплавський Богдан

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

 08.06.22р. в районі населеного пункту Довгеньке, Ізюмського р-ну, Харківської обл., під час безпосередньої участі у бойових діях, при виконанні бойових завдань в складі підрозділу в/ч внаслідок ворожого артилерійського обстрілу отримав мінно-вибухову травму, закриту черепно-мозкову травму: забій головного мозку важкого ступеню, осколкове поранення ліцевого скелету, багатоуламковий перелом нижньої щелепи, верхньої щелепи, вилично-орбітальних комплексів ліворуч та праворуч, рвані рани щік, праворуч і ліворуч. Енофтальм, лагофтальм, атрофія зорових нервів обох очей. Вогнепальний перелом правої ключиці, правої лопатки, голівки правої плечової кістки з дефектом м'яких тканин. Богдан проживає в Житомирській області, с. Піски. До війни працював карщиком на овочевій базі. Любив рибалку, футбол, баскетбол. Має двох синів 11 та 6 років.
Завдання - Моделювання та виготовлення лівого та правого індивідуалізованих скулоорбітальних комплексів з титану (з гвинтами для кріплення та 3Д-друком анатомічної моделі).
Збір в 210 120 грн. закритий і сплачений.
Герой прооперований 23.05.23р. Одужує.Оперували Богдана лікарі Київської обласної клінічної лікарні - профессор Копчак А.В. і велика команда лікарів, хірургів, анестезіологів, операційні медсестри. Операція тривала 16 годин.На разі герою закрили клаптем частину гортані, що б він мав можливість їсти, ковтати, та поставили два скуло-орбітальні комплекси.Надалі планується реконструкція нижньої щелепи та суглобів.Богдан готується до наступного хірургічного втручання.

Made with