+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Редько Віталій

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

19.06.23 під час бойових дій при виконанні службових обов'язків в районі н.п.Мала Токмачка Запорізької обл. в результаті ворожого артобстрілу отримав мінно-вибухове відкрите тяжке сліпе проникне черепно-мозкове поранення. Забій головного мозку ІІІ ст. Внутрішньомозковий забій — гематома правої лобної та тім'яної часток розмірами 45х50х40мм, з наявністю в структурі множинних кісткових та металевих уламків в тім'яній частці по ходу раньового каналу. Постконтузійний набряк головного мозку до 67х46х53 мм. Дислокаційний синдром. Вогнепальний дірчастий багатоуламковий перелом правої тім'яної кістки. Незаміщений дефект лобної, скроневої та тім'яної кісток справа, розміром до 112х122 мм. Вогнепальна рана м'яких тканин голови тім'яної ділянки справа. Вогнепально-осколкове сліпе поранення правого надпліччя, перелом акроміону правої лопатки зі зміщенням. Лівобічний геміпарез. Гемігіпестезія. Акубаротравма. Двобічна сенсорна приглухуватість.
Віталій з дружиною і двома маленькими донечками мешкає в м.Запоріжжя.Закінчив Запорізький гідроенергетичний фаховий технікум, а потім Запорізьку державну інженерну академію.Працював на заводі «Дніпроспецсталь» газорятувальником з 2006 року до початку повномасштабної війни.Мав неабиякий інтерес до фото, фільмування та відеомонтажу. Вів власний ютуб-канал про своїх дівчаток. 14 вересня 2022 року був мобілізований.
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантату нейрозаплатки для заміщення відсутності кісток черепа (з гвинтами для кріплення).
Сума в 98 768,00 грн зібрана та сплачена.
Герой очікує на операцію.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя 💙 💛. 

Made with