+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Ременець Микола

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

18.01.24 в результаті бойових дій при виконанні службових обов'язків в районі н.п. Кліщіївка Донецької обл. отримав мінно-вибухову травму: контузію, параорбітальну гематому, субкон'юктивальний крововилив обох очей. Перелом верхньощелепного синуса справа. Гемосинус. Закриту черепно-мозкову травму. Струс головного мозку. Травматичну перфорацію барабанних перетинок. Акубаротравму. Хребетно-спинномозкову травму. Забій корінців "кінського хвоста" спинного мозку (клінічно). Закриту травму грудної клітки. Забій легень з обох сторін. Пневмоторакс зліва. Забій передньої черевної стінки. Множинні садна та гематоми обох нижніх кінцівок.
Микола мешканець Чернігівської області.Має сім'ю з двома діточками 4 і 2 рочків.У 2016 р. закінчив Професійно-технічне училище в Броварах та після закінчення до 2018 р. працював сантехніком.З 2019 р. працював на будівництві в м. Бровари. З початком повномасштабної війни 24 лютого 2022 р. пішов в ТРО, а потім в ЗСУ. В грудні 2022 р. був направлений на Бахмутський напрямок. 
Враховуючи стан Миколи, хірургічне втручання з встановлення орбітальних пластин відбулося 15.02.24р, до закриття збору. Герой одужує.
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення 2-х індивідуалізованих пацієнтспецифічних орбітальних пластин з РЕЕК (з гвинтами для кріплення)
Сума в 52 594,00 грн зібрана та сплачена.

Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя 💙
💛

Made with