+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Рогозін Аркадій

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

12.03.24 в результаті нещасного випадку в зоні бойових дій між Мар'їнкою і Вугледаром отримав травму: перелом кісток носа зі зміщенням. перелом стінок правого верхньощелепного синуса. Перелом нижньої стінки орбіти зі зміщенням. Цефалгічний синдром, вестибуло-атактичний синдром.
Аркадій народився в сімʼї військовослужбовців. Дідусь був військовим (бортмеханіком на ТУ-160), тато військовий, захоплювався авіацією. З дитинства наш герой був залучений до техніки, радіотехніки, цікавився ІТ-технологіями.Закінчив Полтавський національно-технічний університет зі спеціальності: обладнання нафтової та газової промисловості.
Надалі навчався в Київській Асоціації Народної Медицини.4 роки працював вертебрологом.Згодом, почав вивчати сферу it-технологій. Навчався самостійно, надалі професійна діяльність повʼязана безпосередньо з цією сферою.З 2014 року почав займатися допомогою ЗСУ саме з програмного забезпечення, працював на Новій Пошті в ІТ-департаменті.
25 лютого 2022 року отримав дзвінок з військової частини з проханням адмініструвати компʼютерну систему. Справився успішно з роботою та отримав пропозицію працювати в штаті військової частини на посаді електрика-звʼязківця. Роботу налагоджував з нуля.Згодом знання та навички Аркадія знадобилися на лінії зіткнення, куди він був переведений.
Принциповий, освічений, чесний, патріотично налаштований і відданий Україні, має свої сталі погляди на підтримку побратимам, честь та гідність.
Завдання — моделювання та виготовлення індивідуалізованої орбітальної пластини з РЕЕК (в комплекті з гвинтами для кріплення та 3Д друку анатомічної моделі)
Суму у 27 204,00 грн на оплату рахунку за медичний виріб для реконструювання кісток обличчя героя за клопотанням проєкту було надано цивільним роботодавцем Аркадія — ТОВ "Нова пошта" на особисту карту героя.
Рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованої орбітальної пластини з РЕЕК (в комплекті з гвинтами для кріплення та 3Д друку анатомічної моделі) сплачено.
15 квітня 2024 р. Аркадій був прооперований. Одужує.
Дякуємо Новій пошті за співпрацю та допомогу герою!

Made with